よく新しい料理を作ってみます。昨日、YTのチャンネルを見た料理を作りました。でも今回はうまくいかなかくて、あまり美味しくありませんでした🤣作りすぎてしまったので、2日間食べなければならなくなりました😅 Często próbuję robić nowe dania. Wczoraj robiłem potrawę którą zobaczyłem na kanale YouTube. Ale tym razem mi się nie udało. Nie wyszła za dobrze 🤣 Zrobiłem trochę za dużo i teraz muszę niestety ją jeść przez 2 (dwa) kolejne dni 😅 I often try to make new dishes. Yesterday, I made a dish I saw on a YT channel. But this time, it didn't turn out well and wasn't very tasty 😅 I made too much, so I had to eat it for two days now😅