HelloTalk

Sonunda başka bir dil öğrenmek ve pratik yapmak kolay!

- 100ü aşkın dilden öğrenmek istediklerinizi seçin

- Dünyanın dört bir yanından anadil konuşurları sizin öğretmeninizdir.

- HelloTalk'un sezgisel araçları bir dil öğrenmeyi ve pratik yapmayı hiç olmadığı kadar kolay kılar. made it easier to learn and practice a new language

HelloTalk'u aktif olarak görün    

Sonunda bir dil öğrenmek ve pratik yapmak daha kolay ve daha sezgisel.IOS ve Android için bir uygulama olan HelloTalk'u tanıtmak gerekirse, kendisi öğretmenlerinizin,dünyanın dört bir yanından anadil konuşurları olduğu bir telefon uygulamasıdır.

 

Öğrenmek istediğiniz dili seçin (seçebileceğiniz 100ü aşkın dil mevcut) ve neredeyse hemen bu dilin anadil konuşurlarıyla irtibata geçerek hızlı bir şekilde öğrenmeye ve pratik yapmaya başlayın.

Click to Play Video

 

Arama

Çabucak ve kolay bir şekilde dünyanın dört bir yanından anadil-konuşurlarıyla tanışın; size en yakın olanları ülke, şehir ve başka seçenekler yardımıyla arayın. İnsanlar size konuşmak ve öğrenmenize yardımcı olmak amacıyla el uzattıklarında şaşırmayın!:)

Sesi yazıya dönüştürme

Dil öğrenme arkadaşlarınızın sesli mesajlarını anlamada zorluk mu çekiyorsuz? HelloTalk un güçlü sesten yazıya dönştürme yetenekleri, konuşulan kelimeleri tanıyarak yazıya dönüştürüp dil öğrenme ve pratik yapmayı daha kolay ve daha sezgisel hale getirir.
and practicing much easier and intuitive.

Yazılan yazıyı okuma

Aldığınız veya gönderdiğiniz her mesajın standart telafuzlarını dinleyin. Onları daha hızlı pratik yapmak ve öğrenmek için kendi telefuzunuzla karşılaştırın.

Başka bir alfabe ile yazma

Çince, Korece, Japonca ya da latin alfebesi ile yazılmayan başka bir dili mi öğrenmek istiyorsunuz? Sorun değil. HelloTalk bunu kolaylaştırır ve sanki latin alfabesi ile öğreniyormuş gibi basitleştirir.

HelloTalk hakkında kim ne dedi

“Already learned so much about Japanese talking and culture in just days after I downloaded HelloTalk. I can’t believe how far technology has come. Very impressive.”

 

Anthony H.

“I’ve never learned so much in so little  time. The best part is [the people helping me learn] are from the place and speak it natively!! Therefore getting the best results! Best app
so far!”

 

Miguel P.

“HelloTalk not only helps me with learning the language I want. It also allows me to ask anything I need to. My penpals are so kind and always help me the best they can. I totally recommend HelloTalk! It’s fun AND educational...how often does that happen?

 

Payton M.

Çeviri

Anadilinizde konuşun ve daha sonra onu öğrenmekte olduğunuz dillere ve ya başka dillere çevirin. Seçebileceğiniz 100'ü aşkın dil mevcut.

Ücretsiz Arama

Dil öğrenme partnerlerini ücretsiz olarak ve mükemmmel ses kalitesiyle ara ve onlar da seni arasın-nerede olduklarının önemi yok-.Sanki sürekli bir dil öğretmenine sahipmişsin gibi.Kendisi istediğiniz zaman onunla konuşabilmeniz için orada!

language teacher with you all the time, there whenever you need to speak with them.

Favoriler

HelloTalk ile öğrendiğiniz dilin kelimeleri, cümleleri,ses dosyaları,gramer notları,fotoğraflar ve diğer istediklerinle kendi veritabanınızı oluşturun. HelloTalk ile bütün favori dil bilgileriniz parmak uçlarında olacak.

Grammer Düzeltme

HelloTalk'un güçlü öğrenme araçları sayesinde öğrenme partneriniz gramerinizi,söz dizilimlerinizi,telaffuzunuzu ve daha fazlasını sizin dili öğrenebilmeniz amacıyla hızlı bir şekilde düzeltebilir.Böylelikle dili arındırılmış şekilde değil normalde nasıl konuşuluyorsa öyle öğrenirsiniz. Size kendi kendinize öğrenebilmeniz için doğal olmayan dil öğrenme çözümleri önerebilirler.

Bizi takip edin:

© 2017  HelloTalk, Inc.